3Dexpo 2016 – letos již potřetí

Vážení příznivci 3D tisku,

je nám velkým potešením Vám oznámit, že 3Dexpo, největší a nejznámější veletrh v ČR věnovaný 3D tisku a souvisejícím technologiím, se bude konat ve dnech 10. – 13. 5. 2016 v Praze v areálu výstaviště PVA Expo v Letňanech jako samostatná akce v rámci veletrhu FOR INDUSTRY.

Nedílnou součástí bude opět odborná konference, tentokrát opět dvoudenní, která se bude konat ve dnech 12. a 13. 5. 2016.

Budeme rádi, že si najdete čas a ve svých kalendářích si zarezervujete termín na tuto akci.

Technologie 3D tisku je na raketovém vzestupu, což dokazuje zvyšující se zájem mnoha firem a jednotlivců, kteří se jí zabývají. Tento trend samozřejmě odráží i veletrh 3Dexpo, který se těmto a souvisejícím technologiím tradičně věnuje.

Po velmi úspěšném loňském ročníku, který během tří dnů navštívilo na 700 registrovaných a několik set neregistrovaných návštěvníků, kteří shlédli expozice 20 vystavovatelů, pokračuje 3Dexpo do třetí sezóny. I letos padla volba místa konání na výstavní areál PVA Expo v Letňanech v termínu 10. až 13. května 2016. K dispozici bude 500 m2 výstavní plochy, což je více než 2násobek loňského prostoru, a dalších 100 m2 pro doprovodný program.

Na veletrhu 3Dexpo se představí desítky firem a jednotlivců zabývajících se 3D tiskem, 3D skenováním a modelováním, prodejem 3D tiskáren, 3D skenerů a tiskových materiálů nebo souvisejícími službami.

Pro vystavovatele 3Dexpo nabízíme opět výhodné výstavní podmínky a rozšířené marketingové služby.

Na odborné dvoudenní konferenci se od zkušených přednášejících dozvíte mnoho informací spojených s různými aspekty 3D tisku, návrhem 3D tiskáren, problematikou tisku na zkázku a tvorbou prototypů i praktické rady a návody k 3D tisku, skenování a mnohé další.

Přestože máme program téměř naplněn, uvítáme od vás další nápady, příspěvky a podněty, které bychom mohli zařadit do programu nebo do diskuse.

Bohatý doprovodný program letošního ročníku umožňuje větší zapojení návštěvníků. Jsou připraveny samostatné workshopy. Kromě stavby 3D tiskárny, kdy si budete moci pod dohledem zkušených lektorů samostatně sestavit, zkalibrovat a následně odnést domů svou vlastní 3D tiskárnu, plánujeme i kurzy na téma 3D skenování, základy 3D tisku pro úplné začátečníky nebo 3D modelování a příprava dat pro 3D tisk. Nebude chybět ani oblíbený souboj 3D tiskáren, ve kterém se utkají tiskárny různých výrobců s cílem zjistit, která z nich poskytuje nejlepší výsledky.

Veletrh 3Dexpo zahájí módní přehlídka, na které se představí kolekce oděvních doplňků a šperků vytvořených technologií 3D tisku od několika českých návrhářů.

Něco málo o pořadatelích:

Veletrh 3Dexpo pořádá spolek 3D Aréna, z.s., jehož posláním je popularizace 3D tisku a souvisejících technologií a jejich prezentace široké veřejnosti (více o spolku 3D Aréna, z.s. naleznete na www.3darena.cz). Odborným garantem veletrhu a konference je Ing. Jan Homola, mnohaletý pořadatel Konference o 3D tisku na MSV v Brně. Na organizačním zajištění průběhu celé akce spolupracuje Vydavatelství Nová média, s.r.o., které je také hlavním mediálním partnerem celé akce (více na www.novamedia.cz).

Organizační pokyny:

Všechny potřebné informace o veletrhu 3Dexpo, konferenci a doprovodných akcích budou zveřejněny na našich stánkách od 1. 2. 2016.

Věříme, že se 3Dexpo opět vydaří a splní vaše očekávání a společně nás, všechny příznivce 3D tisku, posune zase o něco dál.

Těšíme se na Vás
Organizační tým 3Dexpo

KONTAKT

VYPLŇTE FORMULÁŘ NÍŽE A MY SE S VÁMI SPOJÍME V CO NEJKRATŠÍM TERMÍNU

Odesílání

©2019 3Dexpo

Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli své údaje?

X