ABC3D

Vaše brána do světa 3D tisku


Hala 6
Stánek č. 6A10
Adresa:
Magistrů 1275/13
140 00 Praha 4
Telefon:
261 090 245, 46, 41
Email:
elvira@abc3d.cz
WWW stránky:
abc3D.cz

Na výstavě 3Dexpo představí Abc3D na živo několik novinek v distribuci pro Českou a Slovenskou republiku. Novinky jistě získají pozornost potenciálních zájemců napříč obory pro osobní, profesionální a produkční využití. V plném provozu budou tiskárny z produkce největšího světového výrobce a vynálezce 3D tisku – 3D Systems, Omni3D, BCN3D a FlashForge.
Naše standardní a rozšířená nabídka seznámí návštěvníky s celým rozsahem 3D technologií, možnostmi a doprovodnými službami Abc3D. Více než 20 let poskytujeme služby propracovaným systémem servisní a technické podpory zkušenými odborníky.
Většinu osobních a profesionálních technologií lze také shlédnout v našem velkém předváděcím středisku v Praze, produkční technologie v evropském středisku v Darmstadt.
Pro školy máme připravené speciální projekty a nabídky.

Abc3D zajišťuje specializované 3D služby a 3D technologie partnery v České a Slovenské republice pro snazší aplikaci, dosažitelnost a kvalitu. Individuální přístup, zkušenost, odbornost, flexibilita a široké portfolio 3D technologií včetně sedmi tiskových – to je to, co můžete očekávat od Abc3D.

Sledujte novinky na www.Abc3D.cz – od 25. dubna budeme novinky postupně zařazovat. Navíc na výstavě 3DExpo nabídneme celou řadu zvýhodnění a budeme sponzorovat přednášky a konferenci. Sledujte www.Abc3D.cz a www.3Dexpo.cz.