DAVID & Pro3D

3D skenery DAVID a tiskové struny Pro3D


Hala 6
Stánek č. 6A22

3D skenery DAVID:
3D skenery David SLS jsou sice jednoduché svou konstrukcí, avšak díky kvalitnímu hardware a vynikajícímu software Vám tyto skenery zajistí velmi přesné a vysoko rychlostní 3D skenování za neuvěřitelnou cenu. Inovativní strukturovaná světelná technologie nabízí přesné 3D skenování během několika sekund. Skenery jsou přenosné a mohou být jednoduše umístěné před objekt, který je potřeba naskenovat. Jedním stisknutím tlačítka ve výborně provedeném software DAVID začnete skenovat – a během několika sekund se začne 3D model zobrazovat na Vaší obrazovce ! Ke skenerům je také možné přikoupit otočnou podložku, která Vám zajistí, že jedním clicknutím budete mít hotový plně uzavřený 360° 3D model.

Díky modulárnímu nastavení hardware je možné přizpůsobit skener pro různě velké objekty. Je tedy možné velmi přesně skenovat malé objekty, jako např. mince a nebo naopak veliké objekty, např. pohovku. Výsledný 3D model můžete vyexportovat do různých 3D formátů (OBJ, STL, PLY) a následně použít v dalších aplikacích, např. pro 3D tisk, prezentaci produktu, archeologii, umělecká díla, počítačové animace, videohry, atd…

Tiskové struny Pro3D:
Tiskové struny Pro3D nabízí velmi vysokou kvalitu za vynikající cenu. Díky kvalitním materiálům je dosahovaná velmi vysoká kvalita 3D tisku bez jakýchkoliv tiskových vad. Všechny tiskové struny velmi pečlivě testujeme a do prodeje uvádíme teprve máme-li ověřenou kvalitu výsledného 3D tisku a také máme-li vyzkoušený jednoduchý a pohodlný 3D tisk. Samozřejmostí je velmi přesný průměr strun (± 0,05mm), který zajišťuje plynulé a přesné dávkování. Struny Pro3D nabízí kromě obrovského množství barev také velké množství různých druhů materiálů: PLA, ABS, PVA (vodou rozpustný), PETG, HIPS, FLEXIBLE, Wood, Nylon, PC ( Polykarbonát ) a další.


SLS-2-DAVID