MakersLab

Partner doprovodného programu


Hala 6
Stánek č.6A20
Adresa:
Dělnická 43
Praha 7, 170 00
Telefon:
214 214 652
E-mail:
info@makerslab.cz
WWW stránky:
MakersLab.cz

MakersLab je 3D tisková dílna v suterenu Paralelní Polis, kde seznamujeme veřejnost s 3D technologiemi. Umožňuje přístup veřejnosti k 3D tiskárnám. Něco jako internetová kavárna, ale s 3D tiskárnami. Členové MakersLabu mohou využívat tiskáren a materiálů v dílně za snížené ceny.

Každé pondělí večer pořádáme pravidelné, volně přístupné 3D meetupy na různá témata týkající se 3D tisku a vším s ním spojeným. Na meetupy jsou zvání zajímaví hosté a odborníci z branže.

Na středečních workshopech „Začínáme s 3D tiskem“ seznamujeme veřejnost s technologiemi tisku, s tím, jak lze modely zhmotnit nebo vytvořit. Na úterních kurzech Blenderu si je možné znalosti modelování ještě více prohloubit. Naučíme vás modelovat si věci na počítači a potom je zhmotnit na tiskárně. Páteční workshopy 3D tisku jsou pro anglicky mluvící publikum.

Spolupracujeme také se školami a zasvěcujeme studenty do tajů 3D.

Také prototypujeme a modelujeme na zakázku, takže k nám můžete přijít pouze s představou co byste rádi zhmotnili a my se postaráme o zbytek.

Ve čtvrtky se v MakersLabu setkávají lidé, které zajímají drony. Stavíme závodní indoor a outdoor drony. Využíváme k tomu i 3D tisku.
Spolupracujeme s designéry při tvorbě různých šperků a dalších módních doplňků.


MakersLab