TriLAB Group s.r.o.


Hala 6
Stánek č.6A03
Adresa:
Technologicke centrum Hradec Králové
Piletická 486
503 41 Hradec Králové
Telefon:
+420 495 077 390
Email:
info(a)trilab.cz
WWW stránky:
trilab.cz

Objevte s námi kouzlo 3D tisku! Jsme zkušení výrobci a dodavatelé 3D tiskáren, pořádáme školení a workshopy a nabízíme zakázkový 3D tisk. Vaše přání dokážeme změnit ve 3D skutečnost. Nabízíme špičkové 3D tiskárny, které plně vyhoví potřebám i těch nejnáročnějších zákazníků. Spokojenost zákazníka je podle nás základním kamenem úspěchu, proto dodáváme víc než jen tiskárny – u nás získáte kompletní řešení. Dokážeme Vám poradit vhodnou technologii i materiál pro danou aplikaci a navíc děláme i demo ukázky naživo.

Máme zkušenosti

Nejsme tuctoví! Nevnucujeme vám jeden konkrétní stroj, který nemusí vyhovovat vašim potřebám! Jde nám o vaši spokojenost a proto volíme individuální přístup a řešení.

Baví nás to

To je důvod, proč to děláme. Práce je naše hobby! Sami neustále objevujeme nové možnosti 3D tisku. Rádi se necháme překvapovat, kde všude a jak skvělé uplatnění naši zákazníci nachází. Čím víc zákazníků, tím víc využití.

Vlastní stroje a showroom

Nabízené stroje u nás nejsou jen pro parádu, rutinně je používáme. Máte možnost si je u nás kdykoli prohlédnout a vyzkoušet. Jen tak nejlépe sami zjistíte, jaký stroj vám skutečně bude vyhovovat!

Inovujeme

Potřebujete tiskárnu plně vyhovující vašim potřebám? Nemůžete ji najít mezi standardními tiskárnami a štve vás to? Obraťte se na nás! Vyvíjíme vlastní 3D tiskárny a umíme vám nabídnout také zakázkové modifikace. Neváháme přikročit k nestandartním řešením přímo na míru!

All-round servis a služby

Potřebujete dodat vhodnou tiskárnu a materiály, proškolit uživatele v údržbě či v základním troubleshootingu? Nabízíme vám mnohem víc! Potřebujete poprodejní support či jen servis? Pro vaši spokojenost uděláme vše!