Proč 3Dexpo?

3Dexpo 2018 – Jubilejní 5. ročník


Po úspěchu předchozích čtyř ročníků, které v úhrnu navštívilo přes 4000 registrovaných návštěvníků, aby shlédli expozice nejvýznamnjších českých vystavovatelů, pokračuje 3Dexpo do páté sezóny. I letos padla volba místa konání na výstavní areál PVA Expo Praha v Letňanech v termínu 15. až 18. května 2018. K dispozici bude opět hala číslo 6 s plochou přes 1000 m2 pro výstavní plochy a pro doprovodný program.

Na veletrhu 3Dexpo se představí desítky firem a jednotlivců zabývajících se 3D tiskem, 3D skenováním a modelováním, prodejem 3D tiskáren, 3D skenerů a tiskových materiálů nebo souvisejícími službami.

Součástí 5. ročníku bude opět kromě již tradičně bohatého doprovodného programu v podobě workshopů a tématických minipřednášek i odborná konference, kde se od zkušených přednášejících dozvíte mnoho informací spojených s různými aspekty 3D tisku, návrhem 3D tiskáren, problematikou tisku na zkázku a tvorbou prototypů i praktické rady a návody k 3D tisku, skenování a mnohé další. Nebude chybět ani oblíbený souboj 3D tiskáren, ve kterém se utkají tiskárny různých výrobců s cílem zjistit, která z nich poskytuje nejlepší výsledky.

I v příštím roce očekáváme účast stovek registrovaných návštěvníků na 3Dexpo, které navíc doplní tisíce návštěvníků souběžně probíhajícího souboru jarních průmyslových veletrhů.

S volnou vstupenkou na 3Dexpo můžete navštívit:

 

Hlavní mediální partner:

vydavatelstvi-nova-media


Mediální partneři: