Proč 3Dexpo?

3Dexpo 2017 – letos již počtvrté


Po velmi úspěšném loňském ročníku, který během tří dnů navštívilo několik tisíc neregistrovaných a bezmála 1500 registrovaných návštěvníků, kteří shlédli expozice 20 vystavovatelů, pokračuje 3Dexpo do čtvrté sezóny. I letos padla volba místa konání na výstavní areál PVA Expo Praha v Letňanech v termínu 9. až 12. května 2017. K dispozici bude 1000 m2 výstavní plochy, což je více než 2násobek loňského prostoru, a přes dalších 100 m2 pro doprovodný program.

Na veletrhu 3Dexpo se představí desítky firem a jednotlivců zabývajících se 3D tiskem, 3D skenováním a modelováním, prodejem 3D tiskáren, 3D skenerů a tiskových materiálů nebo souvisejícími službami.

Na odborné konferenci se od zkušených přednášejících dozvíte mnoho informací spojených s různými aspekty 3D tisku, návrhem 3D tiskáren, problematikou tisku na zkázku a tvorbou prototypů i praktické rady a návody k 3D tisku, skenování a mnohé další.

Bohatý doprovodný program letošního ročníku umožňuje větší zapojení návštěvníků. Jsou připraveny samostatné workshopy. Kromě stavby 3D tiskárny, kdy si budete moci pod dohledem zkušených lektorů samostatně sestavit, zkalibrovat a následně odnést domů svou vlastní 3D tiskárnu, plánujeme i kurzy na téma 3D skenování, základy 3D tisku pro úplné začátečníky nebo 3D modelování a příprava dat pro 3D tisk. Nebude chybět ani oblíbený souboj 3D tiskáren, ve kterém se utkají tiskárny různých výrobců s cílem zjistit, která z nich poskytuje nejlepší výsledky.

I letos očekáváme účast stovek registrovaných návštěvníků na 3Dexpo, které navíc doplní tisíce návštěvníků souběžně probíhajícího souboru jarních průmyslových veletrhů
VELETRHY

 

Hlavní mediální partner :

vydavatelstvi-nova-media


Mediální partneři :

3D-tisk.cz

chip-1024x222

COMPUTER

konstrukter-logo

MMspektrum-1024x341