3Dexpo 2018 – Jubilejní 5. ročník

 • Největší přehlídka cenově dostupných 3D tiskáren, skenerů a tiskových materiálů na jednom místě.
 • Celodenní odborná konference a odpolední hobby konference.
 • Nejzkušenější odborníci k dispozici pro vaše dotazy a konzultace.
 • Velký srovnávací test – „Souboj 3D tiskáren“, který jinde neuvidíte.
 • Bohatý doprovodný program – workshopy, minipřednášky, diskusní kroužky.
 • Možnost nákupu za zvýhodněné 3Dexpo ceny.
 • Volná vstupenka na 3Dexpo i na FOR INDUSTRY.Loňský ročník v několika číslech

 • Celkový počet návštěvníků za 3Dexpo byl 1722, tedy téměř 23% z celkového počtu.
 • Výstavní plocha 3Dexpo spolu s doprovodným programem byla přes 700 m2.
 • Více než 30 zastoupených značek zastoupených vystavovateli z ČR a SR.
 • Soubor všech veletrhů (tedy nejen 3Dexpo) navštívilo celkem 7 612 návštěvníků.
 • Celková plocha všech veletrhů byla více jak 8000 m2 na níž se prezentovalo 233 vystavovatelů.


Po úspěchu předchozích čtyř ročníků, které v úhrnu navštívilo přes 4000 registrovaných návštěvníků, aby shlédli expozice nejvýznamnjších českých vystavovatelů, pokračuje 3Dexpo do páté sezóny. I letos padla volba místa konání na výstavní areál PVA Expo Praha v Letňanech v termínu 15. až 18. května 2018. K dispozici bude opět hala číslo 6 s plochou přes 1000 m2 pro výstavní plochy a pro doprovodný program.

Na veletrhu 3Dexpo se představí desítky firem a jednotlivců zabývajících se 3D tiskem, 3D skenováním a modelováním, prodejem 3D tiskáren, 3D skenerů a tiskových materiálů nebo souvisejícími službami.

Součástí 5. ročníku bude opět kromě již tradičně bohatého doprovodného programu v podobě workshopů a tématických minipřednášek i odborná konference, kde se od zkušených přednášejících dozvíte mnoho informací spojených s různými aspekty 3D tisku, návrhem 3D tiskáren, problematikou tisku na zkázku a tvorbou prototypů i praktické rady a návody k 3D tisku, skenování a mnohé další. Nebude chybět ani oblíbený souboj 3D tiskáren, ve kterém se utkají tiskárny různých výrobců s cílem zjistit, která z nich poskytuje nejlepší výsledky.

I v letos očekáváme účast stovek registrovaných návštěvníků na 3Dexpo, které navíc doplní tisíce návštěvníků souběžně probíhajícího souboru Průmyslových veletrhů.

S volnou vstupenkou na 3Dexpo můžete navštívit:

 

Hlavní mediální partner:


Mediální partneři:

3D-tisk.cz

Web 3D-tisk.cz je první český zdroj ucelených informací o technologiích 3D tisku a aditivní výroby, jejichž význam v průmyslu roste v posledních letech strmým tempem, stejně jako povědomí o nich a popularita tohoto pokrokového způsobu výroby mezi odbornou i laickou veřejností.

konstrukter-logo

MyDearDrone je ideální pro všechny fanoušky dronů, protože: je zdarma, je originální a je kolm něj nejlepší komunita, která se stará o zprávy, recenze, průvodce a mnohé další o dronech. Navštivte nás a zažijte s námi svět z výšky Quadcopter (UAV).

MyMiniFactory je přední světová platforma pro sdílení 3D tisknutelných modelů, kde mohou majitelé 3D tiskáren objevovat, stahovat a následně tisknout více než 45 000 bezplatných a ověřených 3D objektů sdílených komunitou čítající více než 9000 talentovaných designérů.

KONTAKT

VYPLŇTE FORMULÁŘ NÍŽE A MY SE S VÁMI SPOJÍME V CO NEJKRATŠÍM TERMÍNU

Odesílání

©2019 3Dexpo

Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli své údaje?

X