3D plus

3D skenery

Hala 6, stánek č. 6Ann

ADRESA:  Neratovická 877/56, 277 13 Kostelec nad Labem
TELEFON: +420 601 353 989
EMAIL:   info(a)3dplus.cz
WWW:     3dplus.cz

Společnost 3D plus s.r.o. byla založena v roce 2017 s jasnou vizí – sestavit tým profesionálů s cílem poskytovat zákazníkům komplexní portfolio technologií a služeb v oblasti 3D skenování, 3D tisku a aditivní výroby.

Technologie zahrnují zejména 3D skenery a 3D tiskárny pro tisk z plastů i kovů a v neposlední řadě též průmyslové filamenty pro FDM tisk. V oblasti služeb poskytuje firma jak jednotlivé služby zahrnující využití některých z námi dodávaných technologií – 3D skenování, 3D tisk, tak komplexní služby rapid prototypingu zahrnující využití kombinací různých technologií, dle toho jak to vyžaduje konkrétní řešení zadání od našich zákazníků. Naše služby zahrnují též odborné poradenství při zařazování aditivní výroby do vývoje, konstrukce i výrobního procesu.

 

TECHNOLOGIE

3D tiskárny pro průmyslové a komerční využití

Dodáváme průmyslové 3D tiskárny s technologií FDM až do velikosti pracovního prostoru 450x450x600mm s možností tisku hi-tech materiálů jako je Polyamid, PEI nebo PEEK. Našimi partnery v oblasti dodávek FDM tiskáren jsou společnosti Vshaper a Intamsys. V portfoliu firmy jsou též průmyslové 3D tiskárny pro tisk z fotopolymerů technologií SLA, vosku a polymerních prášků s technologií SLS i kovových prášků využívající technologii SLM. Výrobcem těchto 3D tiskáren je firma SHINING 3D.

3D skenery a software

Společnost 3Dplus s.r.o. je prodejcem kompletního sortimentu skenerů a příslušenství od firmy SHINING 3D pro Českou a Slovenskou republiku.

V oblasti 3D optického skenování nabízíme metrologické skenery pracující s modrým strukturovaným světlem a ruční metrologické laserové skenery. Tyto skenery dodáváme v sadě s CAD softwarem dle volby zákazníka za zvýhodněnou cenu. V nabídce máme CAD software Geomagic, Verisurf, Solid Edge a Pointshape Inspector. Ve spojení se softwarem skenery umožňují analýzu i reverzní inženýring.

V nabídce naší firmy jsou též ruční 3D skenery s možností barevného skenování. Tyto skenery pracují s přesností od 5µm do 50µm a umožňují zobrazit barevnou texturu povrchu. Široké využití nacházejí ve vědě, umění, archeologii, lékařství, ale i v méně náročných strojírenských aplikacích.

Služby

3D skenování—služby 3D skenování jsou prováděny po dohodě se zákazníky dle charakteru a velikosti objektů v sídle naší firmy nebo přímo u zákazníka. Volba technologie skeneru závisí na potřebách zákazníka, požadované přesnosti, případně dle účelu k němuž je 3D skenování prováděno. Součástí služby je též následné zpracování dat.

3D tisk—na základě požadavků zákazníků jsme schopni dodávat 3D výtisky z plastů i kovů dle zadaných grafických podkladů, které pro jednotlivé druhy 3D tisku upravíme našimi softwarovými nástroji. Samozřejmostí je též postprocessing vytištěných dílů dle přání zákazníků.

Vakuové lití—pomocí technologie vakuového lití dodáváme zákazníkům jednotlivé odlitky i malé série. K dispozici jsou různé druhy polymerních materiálů dle zákazníkem požadovaných mechanických a fyzikálních vlastností.

Rapid prototyping—služby rychlého prototypování s využitím 3D tisku, vakuového odlévání a povrchových úprav. Společně tyto technologie umožňují pro zákazníky realizovat prototypové série od 3D skenování a tisku až po konečné povrchové úpravy a následné inspekční měření dle přání zákazníků.

KONTAKT

VYPLŇTE FORMULÁŘ NÍŽE A MY SE S VÁMI SPOJÍME V CO NEJKRATŠÍM TERMÍNU

Odesílání

©2019 3Dexpo

Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli své údaje?

X