3D Printers Pardubice

Nestavíme hračky, stavíme stroje!

Hala 6, stánek č. 6Ann

ADRESA:  Třída Míru 763, 530 02 - Pardubice
TELEFON: +420 603 209 686
EMAIL:   3dprinters.pardubice(a)gmail.com
WWW:     3dppardubice.com

X200HQ ABL je tvořena pro přesný tisk!

Potřebujete přesný tisk? Pro tiskárnu X200HQ to je hračka! Vysoké přesnosti dosahuje tiskárna díky použitým komponentům a tuhého rámu. Dopřejte si tisk v nejvyšší kvalitě!

Pevný a tuhý rám je zárukou nejvyší kvality

Rám je ze 3mm strojní oceli, řezaný laserem s vysokou přesností. Povrchová úprava práškovou barvou je vysoce odolná proti oděru a zaručuje vysokou odolnost.

Na výběru komponentů a zpracování jsme si dali velice záležet

Precizního tisku tiskárna dosahuje díky kvalitním komponentům. Špičkové lineárním vedení společně s tuhým rámem tvoří bezkonkurenční stroj. Podobnou výbavu v ostatních tiskárnách jen tak nenajdete!

Automatická kalibrace a srovnání tiskové podložky

Díky indukčnímu senzoru umí tiskárna automaticky srovnat tiskovou podložku pro bezchybnou první vrstvu – základ úspěšného tisku modelu.

Maximální tiskový prostor k realizaci vašich nápadů

Velikost tiskového prostoru k dispozici  Š 200mm x H 200mm x V 255mm. Můžete tak realizovat vaše nápady nebo použít modely třeba Thingiverse.

Hotend

Zvládne tisk prakticky všech dostupných tiskových materiálů, což pro vás znamená naprostou volnost při jejich volbě. PLA, ABS, HIPS, ASA, PET, nylon, polykarbonát, flexibilní materiály, plněné materiály a silné abrazívní filamenty. Máte na výběr celokovový vysokoteplotní – zvládá tisk materiálu až do 400°C, nebo s teflonovou vložkou – zvládá tisk materiálu až do 245°C.

Senzor fillamentu

Už nikdy se vám nestane že by byl tisk bez fillamentu! O hlídání se stará senzor a pokud dojde fillament tiskárna automaticky odjede od modelu a signalizuje do výměny fillamentu. Celou výměnou vás vede panel LCD.

Perfektní tisková podložka

Do X200HQ používáme skvělou tiskovou podložku. Povrch podložky zajištuje speciální vrstva která nevyžaduje vysoké teploty jako u skla. Drží na něm prakticky všechny dnes používané tiskové materiály, je bezúdržbový a velmi odolný.

Tisk můžete plně realizovat bez PC

Pro tisk už nemusíte mít připojený počítač. Díky Touch LCD displeji který vám přehledně zobrazuje průběh tisku! Výměnou fillamentu provedete dvojtým kliknutím . Tisk je možný z SD karty, USB flash, nebo Wifi (volitelně)

Ticho bez kompromisů

O ticho se starají drivery motorů TRINAMIC. Nic vás už rušit nebude.

Výpadek eletrické energie

Už se nemusíte bát výpadku elektrické energie. Krátkodobé výpadky nejsou žádný problém, tiskárna si pamatuje poslední pozici a při obnovení dodávky energie jste tázáni zda budete pokračovat v tisku. (závislé na materiálu).

KONTAKT

VYPLŇTE FORMULÁŘ NÍŽE A MY SE S VÁMI SPOJÍME V CO NEJKRATŠÍM TERMÍNU

Odesílání

©2018 3Dexpo

Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli své údaje?

X