TriLAB GROUP, s.r.o.

Objevte s námi kouzlo 3D tisku!

Hala 6, stánek č. 6A27

ADRESA:  Karásek 1767/1, 621 00 Brno
TELEFON: +420 495 077 390
EMAIL:   info(a)trilab.cz
WWW:     trilab.cz

Jsme zkušení výrobci a dodavatelé 3D tiskáren, pořádáme školení a workshopy a nabízíme zakázkový 3D tisk. Vaše přání dokážeme změnit ve 3D skutečnost. Vyrábíme a dodáváme špičkové 3D tiskárny s delta kinematikou TRILAB DeltiX, které plně vyhoví potřebám i těch nejnáročnějších zákazníků. Spokojenost zákazníka je podle nás základním kamenem úspěchu, proto dodáváme víc než jen tiskárny – u nás získáte kompletní řešení. Dokážeme Vám poradit vhodnou technologii i materiál pro danou aplikaci a navíc děláme i demo ukázky naživo.

Máme zkušenosti

Jeden konkrétní stroj, který nemusí vyhovovat vašim potřebám. Proto vždy pro zákazníka hledáme optimální řešení. Jde nám o vaši spokojenost a proto volíme individuální přístup a řešení.

Baví nás to

To je důvod, proč to děláme. Sami neustále objevujeme nové možnosti 3D tisku. Rádi se necháme překvapovat, kde všude a jak skvělé uplatnění naši zákazníci nachází. Čím víc zákazníků, tím víc využití.

Vlastní stroje a showroom

Nabízené stroje u nás nejsou jen pro parádu, rutinně je používáme. Máte možnost si je u nás kdykoli prohlédnout a vyzkoušet. Jen tak nejlépe sami zjistíte, jaký stroj vám skutečně bude vyhovovat!

Inovujeme

Potřebujete tiskárnu plně vyhovující vašim potřebám? Nemůžete ji najít mezi standardními tiskárnami? Obraťte se na nás! Vyvíjíme naše vlastní 3D tiskárny a umíme vám nabídnout také zakázkové modifikace.

All-round servis a služby

Potřebujete dodat vhodnou tiskárnu a materiály, proškolit uživatele v údržbě či v základním troubleshootingu? Potřebujete poprodejní support či jen servis? Pro vaši spokojenost uděláme maximum.

 

KONTAKT

VYPLŇTE FORMULÁŘ NÍŽE A MY SE S VÁMI SPOJÍME V CO NEJKRATŠÍM TERMÍNU

Odesílání

©2018 3Dexpo

Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli své údaje?

X