TECNOTRADE

Dnes představuji dalšího vystavovatele 3Dexpo a tím je společnost TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o. Na 3Dexpo je můžete navštívit od 25. do 27. dubna 2023 v PVA EXPO PRAHA https://www.linkedin.com/company/pva-expo-praha/about/.

TECNOTRADE obráběcí stroje už 20 let prodávají CNC obráběcí stroje a v posledních letech se specializují také na #3D tisk​. Dál realizují robotická pracoviště a automatizují výrobní procesy.

Na 3Dexpo představí své portfolio 3D tiskáren a příslušenství k 3D tisku, určitě si nenechte ujít:

🧊 Profesionální průmyslovou 3D tiskárnu FABWEAVER A530 v akci – tu můžete bez obav spustit přes noc, nebo i na více dní, protože většina funkcí jako je kalibrace, zavádění materiálu, apod., je automatická a bez zásahu uživatele.

FabWeaver A530

🧊 Těšit se můžete i na vláknový laser typ LM 2020D – zařízení, které je vhodné například  ke značení výrobků. Využijí ho menší firmy, gravírovací studia, školy ale uplatnění najde i doma mezi kutily.

Laser LM2020

Pokud tedy plánujete nákup 3D tiskárny nebo laseru, tak se zastavte i u jejich stánku v hale č.6. Více informací o 3D tisku TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o. najdete https://www.objet.cz/