Program

Stěžejním pilířem veletrhu 3Dexpo je jako každoročně přehlídka 3D tiskáren, 3D skenerů, tiskových materiálů a dalších nástrojů pro aditivní výrobu.

Ani letos nebudou chybět zástupci dostupných FFF tiskáren pro každou domácnost či kancelář, které doplní zástupci pro tisk z plastů, kovů nebo keramiky určených pro ta nejnáročnější průmyslová nasazení.

Podívejte se na seznam všech přihlášených vystavovatelů a nenechte si ujít přehlídku nejnovějších trendů ze světa aditivní výroby.

CSM 350

Einstar scanner with tripod

Na 3Dexpo nebudou samozřejmě chybět ani další nástroje pro aditivní výrobu.

Návštěvníci se tak mohou těšit na aktuální nabídku 3Dskenerů, vakuovacích tvářecích strojů, vláknové lasery pro popisování a značení výrobků a nástrojů.

A samozřejmě nemohou chybět ani materiály pro 3D tiskárny, které představí přední čeští výrobci filamentů. Širokému publiku se představí nejen nové materiály, ale i novinky v nabídce barevných palet běžných i pokročilých filamentů.


Po loňské odmlce se letos návštěvníci mohou opět těšit na celodenní odbornou konferenci, která bude probíhat v přilehlém přednáškovém sále.

Letošní konference bude tematicky zaměřená na optimalizaci výrobních procesů pro maximální zefektivnění, snížení materiálové náročnosti i výrobních nákladů.

Vstupenky jsou v předprodeji za zvýhodněnou cenu. Nenechte si ujít příležitost získat informace, jak vám 3D tisk může pomoci ve vaší výrobě.