ABC3D

Hala 6, stánek 6A12


Elvira spol. s r.o.
Táborská 619/46
140 00  Praha 4
Email: elvira@abc3d.cz 
Telefon: +420 261 090 243,245,246
Web: www.elvira.cz/3dtiskarny

Společnost Elvira prostřednictvím sítě partnerů Abc3D vystaví naživo na 3Dexpo 2019 více než deset 3D tiskáren různých tiskových technologií. Velký prostor bude věnován 3D skenování, modelovacímu, reverznímu a controling software. Naši specialisté jsou připravení seznámit návštěvníky s našimi tiskovými, skenovacími a softwarovými technologiemi. Návštěvníci také uvidí vzorky modelů výtisků realizovaných zakázek z prostředí stolních 3D tiskáren a také z profesionálních a průmyslových zařízení.

Elvira / Abc3D partneři patří již několik let mezi přední dodavatele a propagátory 3D technologií na českém a slovenském trhu. Disponujeme šesti různými tiskovými technologiemi, více než čtyřiceti modely 3D tiskáren a téměř desítkou 3D skenerů. Máme za sebou řadu úspěšných velkých i menších realizací do školství, vývojářských a zakázkových firem a průmyslových aplikací. Významnou součástí naší nabídky jsou služby – 3D tisk, sken, návrh a další zpracování.

Náš běžný showroom v Praze čítá více než dvacet 3D zařízení. Na českém a slovenském trhu zastupujeme největšího světového výrobce 3D Systems a další přední značky.

Poznámka:

Velmi pravděpodobně představíme v předstihu některé novinky, které uvedeme na trh v polovině roku 2019. Jisté však je, že budeme vystavovat nejen aktuální novinky, ale také další 3D zařízení – např.:

  • Profesionální 3D tiskárnu ProJet MJP 2500IC – voskové výtisky modelů pro přesné slévárenské odlévání.
  • Profesionální a produkční 3D tiskárnu Figure4 Standalone – ultra rychlý 3D tisk.
  • Novou generaci R19 stolních tiskáren BCN3D Sigma a SigmaX
  • Průmyslové a profesionální skenery EviXscan
  • Stolní tiskárny FlashForge včetně nových modelů Adventurer3 a Guider IIS
  • Průmyslovou tiskárnu Omni Factory 2.0 s velkým stavebním objemem