BEKO Engineering

Hala 6


B E K O Engineering spol. s r.o.
1. máje 871/13 Palác Centrum, část A
460 07 Liberec III
Tel.: 485 387 555
Email: info@beko-engineering.cz
WWW: beko-engineering.cz

BEKO Engineering
BEKO barevný proužek

BEKO Engineering

Firma BEKO Engineering přináší inovativní technologie a řešení v oblasti ENGINEERINGU, PLM a IT v mnoha odvětvích průmyslu a našim zaměstnancům nabízíme širokou škálou pracovních zkušeností. Působíme na českém i slovenském trhu, kde disponujeme zázemím poboček v Liberci, Praze, Brně, Plzni, Mladé Boleslavi, Žilině, Bratislavě a Trenčíně.

BEKO Engineering info

Naší misí je přinášet to nejlepší řešení ušité na míru každého zákazníka, ke kterému přistupujeme individuálně a nasloucháme jeho přáním a požadavkům. Technologie a know-how, které klientům dodáváme, plynou ze strategických obchodních partnerství a profesionálních zkušeností našich zaměstnanců. To je klíčem našeho úspěchu a dlouhodobého působení na trhu.

Ke každému projektu přistupujeme individuálně a za účelem maximálně uspokojit požadavky a potřeby zákazníka v kooperaci mezi Engineeringem, PLM a Vzděláváním. Můžeme tak klientům poskytnout unikátní a široký okruh služeb, který poskytuje velkou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu. Naše řešení vždy vycházejí z platných normativních předpisů a požadavků.

SpinFire by ACTIFY

CAD prohlížeče jsou prostředkem, jak poskytnout nezávislým technickým pracovníkům nákladově efektivní přístup k různým formátům CAD souborů (na rozdíl od nákupu drahých licencí CAD). Celý podnik tedy může mít prospěch z toho, že s CAD modely mohou pracovat i jiné týmy než pouze konstruktéři. Actify je průkopníkem této SW kategories řadou produktů SpinFire. Struktura cen a licencí je nyní přepracovaná tak, aby každý mohl s CAD daty pracovat.

BEKO SpinFire info
BEKO barevný proužek

Rádi bychom představili software SpinFire od firmy Actify, který pomáhá transformovat způsob komunikace, chápání a získávání informací, tím že umožňuje prohlížet a pracovat s digitálními modely dílů a konstrukčních celků.

Hlavní přínosy softwaru spinfire:

Komunikovat – s intuitivním rozhraním dostupným ve více než 10 jazycích umožňuje SpinFire Enterprise komukoli zanechat zpětnou vazbu, požadavky na změny a poznámky k souborům CAD.

Spolupracovat – snadné sdílení modelů mezi interními a externími týmy s podporou multi-CAD. SpinFire Enterprise pokrývá všechny potřeby sdílení CAD a funguje v kanceláři, doma i na cestách.

Pochopit – když manažeři, marketéři a prodejci skutečně uvidí díly, které se vyrábí, všechno se změní. SpinFire Enterprise transformuje organizace a urychluje procesy náhledem na 3D pro každé číslo dílu.

BEKO Engineering patří mezi lídry v oblasti vývoje, konstrukce a engineeringu pro většinu odvětví průmyslu a pro své služby využívá řadu CAD systémů a řešení. V takovém dynamickém a heterogením prostředí je schopnost pracovat s jakýmikoliv CAD daty klíčová. 

BEKO Engineering je předním partnerem firmy Actify pro prodej a podporu jejich produktů. V případě zájmu o více informací, ať už o našich obchodních činnostech či přímo softwaru SpinFite, nás neváhejte kontaktovat, vše vám rádi osobně vysvětlíme.