Digibro

Hala 2D, stánek 2D


DIGIBRO, s.r.o.
Plzeňská 28
Králův Dvůr u Berouna
Tel.: 605 190 113
Email: obchod@digibro.cz
WWW: digibro3d.cz

JSME ČESKÝ VÝROBCE 3D TISKÁREN

DIGIBRO 3D SKELETONX JE ČESKÁ 3D TISKÁRNA Z KVALITNÍCH MATERIÁLŮ A KOMPONENT URČENÁ PŘEDEVŠÍM PRO PRŮMYSLOVÉ POUŽITÍ. JE PŘÍMO VYVINUTÁ PRO RAPID PROTOTYPING I SÉRIOVOU VÝROBU.

Již v základu je tiskárna vybavena 2 nezávislými hlavami s vysokoteplotními hotendy pro tisk teplotou až 500°C.

Rychlejší než toolchange a spolehlivější než multimateriál – IDEX – 2 nezávislé extrudery

Tiskárna SkeletonX je již v základu vybavena 2 nezávislými extrudery. Můžete tak tisknout 2 barvami, 2 materiály, s vodou ředitelnými podporami najednou bez nutnosti výměny filamentů během tisku. Tiskárnu lze také provozovat v řežimu duplikace a zrcadlení.

Tisková plocha 500x500x600mm

S postupem času a trhu již zahlceném 3D tiskárnami dnes běžného rozměru, jsme věděli, že je nutné jít dál – tisknout větší rozměry a proto je tu SkeletonX s velkou tiskovou plochou 500x500x600mm!

Robustní ohýbaný a svařený rám s velkou torzní tuhostí a stabilitou

Naše tiskárny jsou navržené pro dosažení co nejvyšší kvality tisku. Zdvojený pohon osy Y zlepšuje stabilitu a opakovatelnost pohybů. Platforma stojí na robustním ohýbaném a svařeném rámu, který nabízí nepřeberné možnosti dalšího vylepšování a rozšiřování funkcionality (laser, CNC).

Osy Z jsou osazené 20mm vodícími tyčemi a 16mm trapézovými šrouby. Toto řešení se osvědčilo přesnějším vedením především oproti lineárnímu vedení levnějších provedení. Osa Z je pro náročné v rámu připravená pro případnou výměnu vodících tyčí za podepřené vodící tyče, případně lineární vedení.

Na ose X je karbonovým profilem podepřené lineární vedení. Osy Y jsou osazené 12mm vodící tyče. Při našich náročných testech se tyto tyče ukázaly jako dostatečně pevné a nebylo nutné použít větší průměr. I osy X a Y jsou pro náročné v rámu připravené pro případnou výměnu vodících tyčí za podepřené vodící tyče, případně lineární pohony.