Raise 3D

Hala 6


Sídlo společnosti NC Computers s.r.o.
Nikoly Tesly 1095 / 10
16000, Praha 6
IČ: 26734397
DIČ: CZ26734397

Raise 3D

Víceúčelová 3D tiskárna Raise3D E2, s nezávislým duálním extruderem IDEX

Raise3D E2 je vzdělávací 3D tiskárna, která umožňuje dvojí nezávislý 3D tisk. Raise3D E2 je univerzální a robustní a dokáže tisknout prototypy s vysokou přesností. Raise3D E2 je určena pro školství (školy, vysoké školy, střední školy, univerzity, továrny). Je bezpečná a spolehlivá díky automatickému systému přerušení a jeho zcela uzavřené tiskové komoře. Díky velkému objemu tisku (330 x 240 x 240 mm) můžete tisknout velké a vysoce kvalitní součásti.

Hlavní přednosti
Duální nezávislý 3D tisk
Velký tiskový prostor
Závitová detekce filamentu
Pružná magnetická deska
Ergonomický dotykový displej
Uzavřená tisková komora s HEPA filtrem s aktivním uhlím
Webkamera s možností vzdáleného sledování tisku

Tiskárna Raise3D E2 je vybavena dvěma nezávislými extrudéry, pomocí kterých můžete zvýšit produktivitu díky dvěma režimům tisku:

Duplikace: Tento režim umožňuje zdvojnásobit efektivitu tiskem stejné části dvakrát současně.

Zrcadlo: Ideální pro obuvnický průmysl, tiskněte svůj 3D model a jeho symetrickou kopii současně, abyste zkrátili dobu návrhu.
Kromě toho tisková hlava automaticky provádí kalibraci offsetu, aby se snížilo riziko chyby tisku.

Bezpečné použití ve výuce
Raise3D E2 je plně uzavřena, aby byla zajištěna a udržována přiměřená teplota pro tisk 3D dílů. Má dvě dvířka: jedny na horní straně tiskárny a druhé na přední straně. Ty vám umožní sledovat průběh 3D tisku z různých stran. Senzory na dveřích aktivují automatickou pauzu, jakmile jsou dveře otevřené.

Široká škála materiálů
Díky své adhezivní topné desce a maximální teplotě vytlačování až 300°C je Raise3D E2 schopna tisknout širokou škálu různých filamentů o průměru 1,75 mm.

Kompatibilní materiály: HIPS / ABS / PLA / PC / TPU / TPE / NYLON / PETG / ASA / PP / PVA / laminát / uhlíkové vlákno / filamenty s příměsí kovů / dřeva / a další i neoriginální filamenty

raise3d E2 flexibilní stavební panely

Zjednodušené uživatelské rozhraní Raise3D E2
Ergonomický dotykový displej

Snadno použitelný barevný dotykový displej o úhlopříčce 7 palců umožňuje zahájit tisk, přepínat tiskové úlohy a sledovat vysvětlující videa o různých tiskových procesech. Můžete také vypnout obrazovku během tisku, abyste ušetřili energii v režimu spánku.

Vylepšená výrobní platforma

Tiskárna Raise3D E2 využívá pružnou magnetickou desku, která je snadno vyjímatelná, což usnadňuje odstraňování 3D dílů. Silikonový povrch snižuje možné deformace při tisku ve 3D. Kromě toho je integrována automatická kalibrace offsetu, která je podporována videem na dotykové obrazovce. Tato kalibrace zabraňuje riziku selhání při tisku první vrstvy.

Integrovaný filtrační systém

Na zadní straně Raise3D E2 je filtrační systém, který filtruje vzduch a částice uvolněné během tisku. Tento nízkošumový filtr absorbuje 91% částic vytvořených během vytlačování.

raise3d-e2 konektivitaVzdálená správa
RaiseCloud, inteligentní platforma

RaiseCloud byl vyvinut společností Raise3D a je ekosystémem pro řízení tiskového procesu. Můžete sledovat a spravovat dojmy svého týmu. Zkontrolujte také pracovní postup a změňte nastavení vzdáleně. Můžete ji také kombinovat s RaiseFactory a spustit více výtisků současně.

Optimalizovaný software

Nastavte své 3D výtisky pomocí IdeaMaker a jeho předdefinovaných tiskových profilů. S jeho mnoha možnostmi můžete sami nakonfigurovat konkrétní nastavení pro tiskárnu, vlákno nebo model a znovu je použít. Monitorujte svůj tisk z počítače pomocí vestavěné kamery a ujistěte se, že tisk běží hladce. Můžete se také připojit k tiskárně přes Wi-Fi a poslat soubory přímo do ní v Gcode.

Detektor konce vlákna

Tiskárna Raise3D E2 je vybavena detekcí filamentu, která zabraňuje chybám tisku způsobeným nedostatkem vlákna. V případě nedostatku filamentu se tisk automaticky pozastaví. Tiskárna uloží polohu tiskové hlavy, takže v tisku lze pokračovat na stejném místě.

Konektivita

Počítač můžete připojit k tiskárně pomocí připojení Wi-Fi pro bezdrátovou správu nebo zvolit místní připojení pomocí USB flash disku nebo kabelu Ethernet.

Obecné informace
značka Raise3D
technologie tisku FDM
maximální tisková teplota: 300°C
maximální teplota podložky: 110°C
objem tisku 330 x 240 x 240 mm
typ 3D tiskárna
hluk 50 dB
Fyzikální rozměry
vnější rozměry 607 x 596 x 465 mm
hmotnost 35 kg
Zařízení
Počet extruderů 2
topná deska ano
průměr trysky 0,2 mm, 0,4 mm, 0,6 mm, 0,8 mm, 1,0 mm
konektivita WiFi, Ethernet, USB připojení
operační systém Windows / Mac OS / Linux