cotu

Hala 6, stánek 6AnnZhmotníme vaše vize 


Zrealizujeme vaše nápady do hmatatelné podoby! Doladíme s vámi produkt k dokonalosti a umožníme vám ověřit si poptávku dříve, než investujete do sériové výroby. Pomůžeme vám s vývojem a výrobou produktu od prvotního návrhu přes prototyp až po malosériovou výrobu.Využijte při vývoji nového produktu naše unikátní know-how a bohaté možnosti 3D tiskáren.

Pomáháme vynalézavým lidem a firmám proměnit nápady v reálné výrobky. Těšíme se, až za námi přijdete s něčím novým. Milujeme výzvy. Inovace je pro nás vášeň a okamžitě začínáme přemýšlet, jak to pro vás co nejlépe zrealizujeme.
Naše služby:
– produktový design- 3D tisk- výroba maket a prototypů- malosériová výroba- prodej a pronájem 3D tiskáren
Jak vám pomůžeme– Pomůžeme vám dostat váš produkt na trh rychleji- Snížíme vaše náklady na vývoj produktu- Pomůžeme vám nalézt nejlepší řešení, které nemusí být nutně založené na 3D tisku- Umíme vám pomoci ve všech fázích vývoje produktu- Získáte přístup k našemu know-how – v opracování 3D tisku jsme nejlepší v republice
Vývoj nových produktů nebyl nikdy tak snadnýRádi s vámi začneme spolupracovat již na prvotním návrhu produktu, ale umíme vám pomoci, ať už se nacházíte v kterékoliv fázi vývoje. Sami jsme si prošli celým vývojovým procesem s vlastním produktem. Téměř vždy vycházíme z 3D tisku. Tím mnohé jiné 3D tiskové firmy končí. Pro nás je to ale teprve výchozí bod. V tuto chvíli se nadšeně pouštíme do práce a hrubý a nedokonalý 3D výtisk pečlivě přetváříme v úchvatný produkt, který bude spolehlivě plnit svoji funkci a vaši zákazníci z něho budou uneseni.